Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2011: Matematyka. ODPOWIEDZI, arkusze, pytania

Utworzony przez Gość, 5 maja 2011 r. o 08:15 Powrót do artykułu
ej,ej w zad. 26 z tym wykresm nie powinno być (-2,0), bo tam jest PRZEDZIAŁ MAKSYMALNEJ DŁUGOŚCI w ktorej funkcja isą 2 takie przedziały (-2,0) i (0,2), ale ten (-2,0) był dluzszy ...nie chyba mówie glupoty, ale ktoś moze to sprawdzić.? i matura dziś była trudniejsza niz w tamtym roku,(wiec nie piszcie glupot, ze banał) ale mam nadzieje, ze ok.90% będzie;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura z matmy była na pewno trudniejsza niż w zeszłym roku, ale jeżeli ludzie nie zdają takiego czegoś i "płaczą" to coś jest z nimi nie tak. 90% może nie było łatwo zdobyć, ale te 30% powinno pójść bez problemu. Rozszerzenie z matmy, to był pocisk, zgadzam się. Nie ma co płakać, za rok może dadzą łatwiejszą, albo w końcu nauczyciele z niektórych szkół przyłożą się do tego by swoich uczniów czegoś nauczyć, a nie brać kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm.. Wszystkie zadania otwarte rozwiązywałam na logikę, bez żadnych wzorów i równań i mimo wszystko odpowiedzi wyszły mi dobre. Np. zadanie 32 rozwiązanie zajęło mi może z 2 linijki... Czy dostane za to jakiś punkt? Albo za odpowiedź się dostaje jakiś punkt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ala napisał:
Hmm.. Wszystkie zadania otwarte rozwiązywałam na logikę, bez żadnych wzorów i równań i mimo wszystko odpowiedzi wyszły mi dobre. Np. zadanie 32 rozwiązanie zajęło mi może z 2 linijki... Czy dostane za to jakiś punkt? Albo za odpowiedź się dostaje jakiś punkt?
Jeżeli w kratkach przeznaczonych na rozwiązanie zamieściłeś swoje rozwiązanie, a sprawdzający dostrzegą w nich jakąś logikę, to dostaniesz punkty. Jeżeli natomiast wpisałeś samą odpowiedź, to punktów nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy może mi ktoś wytłumaczyć, jak rozwiązać zadanie 14 ? Bo nie potrafię tego rozwiązać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm, Jeżeli chodzi o tych co mają problemy z matmą to wydaję mi się że matura była zdecydowanie trudna. Dla tych którzy czują się trochę mocniej to nic specjalnego 98% a mogło być tak pięknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje rozwiązania czterech zadań z rozszerzenia: Zad: 1, 3, 8, 9 Razem 36% http://chomikuj.pl/all-you-want/Matura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o zgrozo, zadanie z turysta to zadanie otwarte, kompletna kompromitacja autorów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlasnie wlasnie rok temu byla prosta matura a teraz to nam dowalili , polski trudny i matematyka ciekawe jak bedzie z angielskim :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są już klucze rozwiązań http://www.zadania.info/n/2845860
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Turysta pokonał odległość 112km, gdyby na pokonanie odległości miał 3 dni więcej, jego dzienne pokonanie trasy było by o 12km krótsze. Ile km dziennie robił turysta." A nie prościej rozwiązać to tak? 112km x 3 dni=336:12 km =28 km.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://allegro.pl/buty-lacoste-sonatta-gc-spw-wszystkie-rozmiary-i1596241342.html http://allegro.pl/buty-lacoste-sonatta-ns-spw-wszystkie-rozmiary-i1596241360.html http://allegro.pl/buty-lacoste-minuette-crc-i1596243304.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej,ej w zad. 26 z tym wykresm nie powinno być (-2,0), bo tam jest PRZEDZIAŁ MAKSYMALNEJ DŁUGOŚCI w ktorej funkcja isą 2 takie przedziały (-2,0) i (0,2), ale ten (-2,0) był dluzszy ...nie chyba mówie glupoty, ale ktoś moze to sprawdzić.? Ja tez tak napisałem ale większość osób ma cały przedział funkcji malejącej więc zapewne d***, poza tym zastosowałem normalne nawiasy a nie domknięte... 3raz to pisalem i chyba nie ostatni... na studia się nie wybieram gdyż mam dobrą pracę ale maturę warto mieć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura ma matmy dośc trudna. Zadania zamknięte nie były tak trudne ale zadanie z wykazywaniem za 2pkt było idiotyczne. Dobrze, że to tylko 2pkt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zdałem na te 40% ale łatwo nie było, orłem też nie jestem;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na arkuszach z polskiego były jakieś błędy http://matura2011.net/cke-dala-plame-blad-na-maturze-z-polskiego/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byly 2 arkusze ma ktos stronke skad moze sciagnac dwie wresje podajcie jak cos .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matma zdam ale tez jestem wkurzona spodziewalam sie latwiejszego arkusza owszem wzror na pc szescianu to latwe ale wykazanie itp .. dno ale ciesze sie ze zdane i rozumiem doskonale tych co sie nie zdadza niech osoby matematycznie sprawnie sie nie udzielaja bo jesli ktos idzie na rozszerznie jakiegos przedmiotu to wiadomo ze podstawa to banal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie, jeśli w zadaniu 24 mam wszystko dobrze napisane i dobrze podaną odpowiedź, ale rysunek mam źle to będę mieć max 2 pkt? A i jeśli w zad. z prawdopodobieństwem mam 18/49 czyli omege mam dobrze to będę mieć chociaż 1 pkt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety muszę cię uświadomić,że nie kazdy kto nie potrafi obliczyc jakies je***ej stycznej do okręgu nie poradzi sobie na studiach.Przykladem jest moja kuzynka,która z matmy ledwo zdawala z klasy do klasy,a dziś studiuje prawo na jednej z najlepszych uczelni w Polsce i w dodatku osiąga bardzo dobre wyniki.Znam wiele polonistek,które z trudem liczą procenty,ale na studiach lecialy na piątkach z gory na doł.Nie rozumiem,jak mozna byc tak chorym,zeby skreslac kogos tylko dlatego,ze nie jest matematycznym geniuszem.Ciekawe,czy ty bylas taka swietna ze wszystkiego.Następnym razem pomysl trochę,zanim cos napiszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...